TESLİMAT

 

Gün içerisinde saat 14:00 ve öncesinde verdiğiniz siparişler aynı gün, sonrasında verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. Tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya verilerek tarafınıza teslim edilir.

 

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Siparişiniz onaylandıktan ve kargoya teslim edildikten sonra Yurtiçi Kargo tarafından 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Siparişinizi oluşturduktan sonra hesabım sayfasında ve tarafınıza gönderilen e-postada yer alan takip kodu ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz depomuza geri döner ve iade süreci başlatılır.

 

Kargonuzu mutlaka kargo yetkilisinin yanında açmalı ve içindeki ürünlerin faturanız ile aynı olduğundan, paketinizin bozulmamış olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Eksik olduğunu fark ettiğiniz kargonuzu bekletmeden firmamıza iade ediniz. Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetlerini arayarak da sorunu bildirebilirsiniz.

 

Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse kargo yetkilisine fatura talebinizi tekrar iletin.Talep ettiğiniz halde size teslim edilmeyen faturalarınız için tutanak hazırlatın ve bu konuda bizi bilgilendirin. Böylece, en kısa zamanda faturanızın aslı ya da "aslı gibidir" kaşeli bir kopyasını adresinize gönderebiliriz. 

 

Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin.

 

Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse, ürünün elinize geçmesinden itibaren 14 gün içinde tarafımıza başvurabilirsiniz. Başvurunuzun ardından aşağıda belirtilen kargo kodumuz ile ürününüzü hiçbir "kargo ücreti" ödemeden geri gönderebilirsiniz.

 

İADE

 

İade etmek istediğiniz ürünü hiç kullanılmamış, deforme olmamış şekilde siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğinizi ürünü hesabım sayfasında siparişlerim bölümüne girerek iade ve iptal işlemleri butonundan işaretleyebilirsiniz. Bu işlemin akabinde iade talebiniz onaylandıktan sonra iade etmek istediğiniz ürün ya da ürünleri faturanız ile beraber Yurtiçi Kargo aracılığı ile;

Angelshe - Şükrü Çapar

Aşık Veysel mh. Nuri Pakdil sk. No:29/2 Ataşehir/İSTANBUL adresimize gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 317902768

 

İade talep ettiğiniz ürün veya ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra , ekibimiz tarafından incelenerek, hemen değerlendirilecektir.  İadeniz mesafeli satış sözleşmesinde yer alan cayma hakkı şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin geri ödemesi , iade talebiniz onaylandıktan sonra ödeme yönteminize göre ortalama 5 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Banka işlem prosedürleri gereği hesabınızda görülmesi ek 1 iş günü almaktadır.

 

DEĞİŞİM

 

Satın aldığınız ürünleri 14 iş günü içerisinde, giyilmemiş ve yeniden satılma özelliği bozulmamış bir şekilde gönderdiğiniz takdirde başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Değişim talebinizi çağrı merkezimize ilettikten sonra değiştirmek istediğiniz ürün ya da ürünleri faturanız ile beraber Yurtiçi Kargo aracılığı ile;

Angelshe - Şükrü Çapar

Aşık Veysel mh. Nuri Pakdil sk. No:29/2 Ataşehir/İSTANBUL adresimize gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz: 317902768

Değişim işlemi esnasında doğabilecek tutar farklılıklarında para iadesi hediye çeki ya da havale olarak hesabınıza yapılır. Müşterinin para ödemesi gereken durumlarda ise aşağıdaki hesap numarasına kalan tutarı havale etmesi gerekmektedir. Havale işlemi tamamlandıktan sonra ürün değişimi gerçekleşir.

 

Kuveyt Türk Kazasker Şubesi

Iban : TR93 0020 5000 0101 3329 7000 01