ANGELSHE HAKKINDA
 

Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır.

Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler direkt ilgili bankaya SSL ile şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.

Sitemizden tüm bankaların kredi kartları kullanılarak tek çekim işlem yapılabilmekte, aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları kullanılarak taksitli ödeme işlemleri de yapılabilmektedir. Axess, Bonus Card, Card Finans, Maximum Card, Paraf Card ve World Card ile yapılacak tüm alışverişlerde taksit olanağı sunulmaktadır.

Siparişlerinizde ürün bedeline ek olarak 5,00 TL kargo bedeli yansıtılacaktır.

Sitemizden yapacağınız alışverişleri dilerseniz kapıda nakit ödeme seçeneği ile de gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinize ürün bedeline ek olarak 5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır.

Kapıda ödeme seçeneğinde sadece nakit ödeme kabul edilmektedir. Kapıda kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. İade işlemlerinde hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.

Havale ya da EFT seçeneğini kullanarak yaptığınız alışverişleriniz için hesap numaramız:

Çapar Ayakkabı Çanta Giyim Ticaret - Şükrü Çapar
Kuveyt Türk Bankası - Kazasker Şubesi
Şube Kodu: 312
Hesap No: 10133297
IBAN: TR93 0020 5000 0101 3329 7000 01