ANGELSHE HAKKINDA
 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz siparişe menüde yer alan "Hesabım" sekmesinden "İade Taleplerim" kısmından "Yeni Talep Oluştur" butonu ile ulaşarak, iade sebebinizi ve talep ettiğiniz işlemi belirterek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, faturası ile birlikte, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Yurtiçi Kargo ile göndermenizi rica ederiz. Gönderinizi kargo yetkilisine teslim ederken, firmamıza ait 317902768 numaralı Yurtiçi Kargo müşteri kodunu, göndereceğiniz kargo paketi üzerine ayrıca yazmayı lütfen unutmayınız. Ayrıca kargo yetkilisini de iadenizi ilgili müşteri kodlu firmaya yapmak istediğinize dair lütfen uyarınız. İade ürününüzü Yurtiçi Kargo dışında başka bir kargo firması ile gönderdiğiniz taktirde ürünler kabul edilmeyecek ve geri yollanacaktır.

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. İade ile ilgili her türlü sorunuzu [email protected] adresine yazabilirsiniz. Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kapıda ödeme ek bedeli iade edilmemektedir.

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

  • * Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.
  • * Faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı olmayan ve yanında gönderilen dökümanlar ve tüm aksesuarların eksik olduğu durumlarda da ürünler iade alınamamaktadır.
  • * Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.
  • * Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde ürün bize ulaştıktan sonra yapılacaktır. Örneğin, ödemenizi Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir; ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür bankanız tarafından belirlenmiştir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün bize ulaştıktan sonra yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise iade ürün bize ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır. İade ve değişimlerde kargo bedeli alıcı tarafından karşılanmaktadır.