ANGELSHE HAKKINDA
 

Ortaya çıkışı 100 yıllar öncesine dayanan ve insanlığın ilk dönemlerinden beri şekilden şekile girerek her zaman değişim ve farklılık gösteren en önemli ürünlerden biridir ayakkabı.

Kadınların kişiliğini apaçık bir şekilde gözler önüne serer. Modeli, rengi ve türü ile birebir onu giyeni yansıtır. Kimi sportif, kimi trendy kimi de klasiktir ve herkesin kalbinde yatan bir ayakkabı mutlaka vardır.

Gücün, asaletin ve yaşam tarzının da simgesidir ayakkabı; her ortama uygun bir model ve her modelin de uyduğu bir ortam mutlaka vardır.

Sektörde kaliteli duruşuyla yer alan ANGELSHE, modayı ve gelişmeleri her zaman takip ederek ayaklara sağlık ve konfor getirirken, kendi imzasını en şık şekilde atıyor.

Modern ve şehirli kadının duruşunu her modelinde yansıtan ANGELSHE; ofisten sokağa, spordan partiye, tüm yaşam alanlarında kendini göstermek isteyen kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Son trendleri yakalayan babet, sandalet, platform, stiletto ve daha pek çok çeşidini, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile sunup ayaklara özgürlük getiren ANGELSHE; tarzı ile her zaman bir adım önde olmak isteyen tüm kadınların sesi oluyor ve evet o topuk sesleri buradan geliyor.